Zakładanie Ogrodów

Firma ALTO specjalizuje się między innymi w wykonaniu małej architektury ogrodowej. Jeśli potrzebują Państwo zagospodarować teren wokół swojego domu lub przedsiębiorstwa w różnego rodzaju schody, murki, grille ogrodowe, kominki itp. zapraszamy do kontaktu z nami.

Chętnie podejmiemy się realizacji tego typu zleceń, aby urzeczywistnić Państwa marzenia i pomysły dotyczące terenów zieleni. Stosownie do potrzeb naszych klientów zaprojektujemy ogród, założymy trawniki, wykonamy powierzchnie brukowe ścieżek i alejek ogrodowych, stworzymy oczka wodne.

Decydując się na współpracę z nami odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące zarówno realizacji Państwa pomysłu, jak i innych naszych prac. To co nas wyróżnia to duża dokładność oraz estetyka wykonanych prac.

Zapraszamy do zakładki galeria, gdzie mogą Państwo obejrzeć zdjęcia i zapoznać się z częścią naszych  dotychczasowych realizacji. Nasza firma przyjmuje zlecenia na zakładanie ogrodów zarówno od klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw.